На головну > Новини > 20 липня проголошено Днем шахів в Україні

20 липня проголошено Днем шахів в Україні

22 Листопад 2011

Верховна Рада України, враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях на міжнародному рівні та з метою популяризації шахів серед молоді,  своєю Постановою від 1 листопада 2011 року за № 3985-VI проголосила 20 липня Днем шахів в Україні.

Цією ж Постановою Кабінету Міністрів України рекомендовано упродовж трьох місяців розробити та внести на розгляд Верховної ради України проект Закону України про Загальнодержавну програму розвитку шахів в Україні. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України рекомендовано також розглянути можливість введення факультативів із занять шахами у загальноосвітніх навчальних закладах.

Отже, відтепер щороку 20 липня в містах та селах України відзначатиметься День шахів.

Оксана Вацеба, заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації