На головну > Новини > На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації»

17 Листопад 2011

16-17 листопада 2011 року в приміщенні Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні , Центру політичних студій та аналітики, партнерства громадських організацій «Новий громадянин» відбувся  семінар «Навчання державних службовців використовувати норми Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Україні».

В роботі семінару взяли участь відповідальні особи за доступ до публічної інформації в структурних підрозділах облдержадміністрації та райдержадміністраціях, в т.ч. головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту, який довів усю інформацію до усіх зацікавлених осіб.

Метою вказаного заходу було обговорення проблемних питань, які виникли при організації виконання Закону України  «Про доступ до публічної інформації».