На головну > Новини > Спортсмени Львівщини Дмитро Бабійчук та Марія Остапюк вибороли бронзові медалі чемпіонату світу з самбо 2011 року

17 Листопад 2011

У Вільнюсі (Литва) упродовж 9-15 листопада 2011 року тривав чемпіонат світу з самбо.Українські самбісти здобули 12 нагород, з яких 2 золоті, 2 срібні та 8 бронзових. У загальнокомандному заліку національна збірна команда посіла 4 місце.

У складі збірної України успішно змагалися представники львівської школи самбо, зокрема, володарями бронзових медалей стали Дмитро Бабійчук (74 кг) та Марія Остапюк (52 кг).

Медалістами чемпіонату світу 2011 року стали також: Іван Васильчик, якийвиборов золоту нагороду у ваговій категорії до 90 кг зі спортивного самбо, а Олександр Коломієць у цій же вазі переміг у бойовому самбо.

Тетяна Савенко (72 кг) і Світлана Готфрід (80 кг) були удостоєні срібних нагород; Надія Герасименко (64 кг), Вікторія Денисенко (68 кг), а також представники бойового самбо Сергій Глущенко (57 кг), Ігор Северін (68 кг), Максим Дядюра (74 кг) та Ігор Задерновський (100 кг) здобули бронзові медалі..

Всього участь в змаганнях взяли участь представники 52 країн.

Управління з питань фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації вітає українських самбістів й, зокрема, вихованців Львівської школи боротьби самбо із ще одним внеском в скарбничку слави українського спорту!