На головну > Новини > 17 – 24 грудня 2011 року планується міжнародна поїздка у Польщу та країни Прибалтики

17 Листопад 2011

З метою розвитку міжнародного молодіжного волонтерського руху, формування здорового способу життя серед дітей і молоді, виявлення та підтримки творчих ініціатив молоді, у рамках співпраці Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця»  з Державною службою молоді та спорту України, Литовською громадською організацією «Серце до серця», Естонською громадською організацією «Серце до серця», Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерством охорони здоров`я України, 17 – 24 грудня 2011 року планується міжнародна поїздка у Польщу та країни Прибалтики (Польща-Литва-Латвія-Естонія-Фінляндія).

Мета поїздки – впровадження міжнародних програм молодіжної політики, розвиток волонтерського руху, ознайомлення з культурною спадщиною зазначених країн.

У зазначену поїздку запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники, учні (студенти) загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, лідери молодіжних і дитячих громадських і благодійних організацій, представники фізкультурно-спортивних організацій, засобів масової інформації тощо.

Вартість поїздки становить 320 євро (проїзд, проживання у готелях, одноразове харчування, оглядові екскурсії, організаційні витрати на оформлення візи).

Необхідні документи для оформлення Шенгенської візи необхідно надіслатикур`єрською службою на адресу Українського державного центру позашкільної освіти (кабінет 302 а) до 08 грудня 2011 року (01021 м.Київ, Кловський узвіз, 8).

Програма поїздки та перелік необхідних документів