На головну > Анонси > У Львові відбудеться серія семінарів з питань спортивного маркетингу та менеджменту за участю американського експерта Мартіна Конвея


У Львові відбудеться серія семінарів з питань спортивного маркетингу та менеджменту за участю американського експерта Мартіна Конвея


24 Жовтень 2017


26 та 27 жовтня 2017 року на Львівщині перебуватиме експерт з питань спортивного менеджменту, маркетингу й питань комерційних відносин для представників спортивних федерацій Мартін Конвей (США), який проведе низку навчальних семінарів з питань спортивного маркетингу та менеджменту для представників фізкультурно-спортивного активу Львівщини.

 

Візит відбудеться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Спортивного комітету України, НОК України та посольства США в Україні з метою передача міжнародного досвіду впровадження комерційних відносин у роботу спортивних організацій, обміну знаннями щодо особливостей маркетингу та менеджменту спортивних організацій в рамках програми «Amerikan Speaсers» шляхом проведення низки семінарів-нарад.

 

Мартін Конвей викладає у Джорджтаунському Університеті (Georgetown University) курси зі стратегічного маркетингу, формування лідерства у сфері спорту, організації спортивних заходів (як малих, так і глобальних масштабів), а також курсів з управління спортивними об’єктами та роботи спортивних медіа. Більшу частину своєї кар’єри Мартін обіймав керівні посади американського веб-порталу та інтернет-провайдера AOL, де відповідав за спортивний канал, стратегічне планування та розвиток організації і залучення партнерів, а початок професійного шляху він закладав у маркетингових відділах відомих професійних бейсбольних команд (Texas Rangers, Baltimore Orioles)

Такі зустрічі відбудуться в приміщенні Львівської обласної ради за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18 з таким графіком та тематикою:

 

Семінар 1.

 

26 жовтня (четвер), 11:00-12:30 год., мала сесійна зала Львівської обласної ради, Львів, вул. В. Винниченка, 18, 3 поверх;

 

для керівників спортивних споруд (до 50 осіб)

 

- Логістика розташування та функціонування спортивних споруд;

- Менеджмент спортивних організацій;

- Маркетинг у спорті: шляхи і засоби;

- Особливості державно-приватного партнерства у спорті.

 

 

Семінар 2.

 

26 жовтня (четвер), 15:00-16:30 год., сесійна зала Львівської обласної ради, Львів, вул. В.Винниченка, 18;

 

для керівниківобласних федерацій з видів спорту, ФСТ та відомств, центрів «Спорт для всіх», «Інваспорт»; директорів та старших тренерів ДЮСШ, викладачів-тренерів училища фізичної культури, школи вищої спортивної майстерності та ін. (до 70 осіб)

 

- Маркетинг у спорті: шляхи і засоби

- Менеджмент спортивних організацій

- Особливості державно-приватного партнерства у спорті;

- Єдність державної та громадської гілок управління в галузі;

- Підвищення лідерських якостей у фахівців галузі фізичної культури та спорту, як головна умова розвитку галузі;

- Міжгалузеві зв’язки в сфері фізичної культури та спорту.

 

 

Семінар 3.

 

27 жовтня (п’ятниця), 11:00-13:00 год.,мала сесійна зала Львівської обласної ради, Львів, вул. В. Винниченка, 18, 3 поверх

 

Для керівників об’єднаних територіальних громад області, керівників структурних підрозділів галузі фізичної культури та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, працівників управління фізичної культури та спорту ЛОДА (до 50 осіб)

 

- Специфіка децентралізації в галузі фізичної культури та спорту;

- Менеджмент спортивних організацій;

- Маркетинг у спорту: шляхи і засоби;

- Особливості державно-приватного партнерства у спорті;

- Єдність державної та громадської гілок управління в галузі;

- Підвищення лідерських якостей у фахівців галузі фізичної культури та спорту, як головна умова розвитку галузі;

- Міжгалузеві зв’язки в сфері фізичної культури та спорту.

 

Формування кола учасників цих семінарів-нарад відбувається в термін до 25 жовтня ц.р. з повідомленням: П.І.Б. місця роботи, посади, контактного номеру телефону - на поштову скриньку: lvsport@loda.gov.ua.