На головну > Анонси > Львівщина приймає чемпіонат України з гірських автоперегонів


Львівщина приймає чемпіонат України з гірських автоперегонів


01 Вересень 2017


9 вересня, в День фізичної культури та спорту, територією Львівщини проляжуть змагальні траси фінальних 6 та 7 етапів національного чемпіонату з гірських автоперегонів, які визначать найшвидших пілотів України 2017 року. Змагання відбудуться у Дрогобицькому та Сколівському районах – це Верецький перевал та перевал Борислав – Східниця. Ці траси вимагатимуть від спортсменів підвищеної концентрації та уваги, оскільки є достатньо швидкісними, мають круті повороти та значний перепад висот.

 

Чемпіонат України - 2017 проводяться Автомобільною федерацією України, Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької та Сколівської райдержадміністрацій. Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

 

Організатори автомобільних змагань обіцяють глядачам цікаві та видовищні автоперегони. Також уболівальники матимуть можливість зблизька оглянути ралійну техніку та поспостерігати за напруженою боротьбою спортивних екіпажів.

 

У цих перегонах очікується участь близько трьох десятків екіпажів із Житомирської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Дніпровської, Київської областей та м. Києва.

 

Початок змагань заплановано на 9 вересня 2017 року об 9.30 год. на Верецькому перевалі на Сколівщині. Завершення змагань - 10 вересня.

 

6-й етап (Верецький перевал, підйом від Климця):

 

Загальна довжина траси: 2750 метрів

 

Перепад висот: 91 метр

 

Особливість траси: 6 правих поворотів, 7 лівих поворотів

 

Початок вільних тренувань: 9 вересня 2017 року о 09.30 год.

 

Парк сервісу змагань: майданчик біля штабу змагань (Верецький перевал) 

 

7-й етап (Східницький перевал, підйом від Борислава):

 

Загальна довжина траси: 2750 метрів

 

Зміна висот: 198 метрів

 

Особливість траси: швидкісна «ходова» траса, щомає 7 правих поворотів, 9 лівих поворотів.

 

Початок вільних тренувань: 10 вересня 2017 року  о 08.50 год.

 

Урочисте закриття перегонів: 10 вересня 2017 о 19:00 год.

 

Парк сервісу змагань: майданчик біля штабу змагань (Східницький перевал)