На головну > Анонси > 29 серпня відбудеться урочисте відзначення кращих спортсменів з олімпійських видів спорту Львівщини за підсумками другого кварталу 2017 року


29 серпня відбудеться урочисте відзначення кращих спортсменів з олімпійських видів спорту Львівщини за підсумками другого кварталу 2017 року


28 Серпень 2017


29 серпня 2017 року об 11:00 год. в кабінеті 257 Львівської обласної державної адміністрації (вул. В. Винниченка, 18) за участю керівництва області, представників спортивної громадськості, тренерів та журналістів й відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту», відбудеться урочисте вручення сертифікатів на отримання грошових винагород спортсменам з олімпійських видів спорту Львівської області, які у другому кварталі 2017 року стали переможцями та призерами офіційних світових та європейських змагань.

 

Загалом грошовими винагородами буде відзначено 142 спортсмени з олімпійських видів спорту, які у продовж другого кварталу 2017 вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня. Загальна сума виплат складає 278 850 тис.грн.

 

Серед тих, хто в урочистій обстановці отримає такі сертифікати – кращі з кращих:

 

1.      

КОРОСТИЛЬОВ
Павло Сергійович

(11.05.1997 р.н.)

 

- Заслужений майстер спорту України зі стрільби кульової, представляє: Збройні сили України, Львівське училище фізичної культури, Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності;

- результат – І місце в чемпіонаті світу зі стрільби кульової серед юніорів у вправі МП-8 (швидкострільний малокаліберний пістолет), рекорд світу в командних змаганнях (м. Зуль, Німеччина, 22-29.06.2017 р.);

- тренер: Заслужений тренер України Коростильов Сергій Миколайович;

- грошова винагорода – 18,0 тис. грн.

 

2.      

ГОРУНА
Станіслав Миколайович

(01.03.1989 р.н.)

 

- Майстер спорту України міжнародного класу з карате, представляє: Збройні сили України та спортивний клуб «Юніон» (Львів);

- результат – ІІ місце в чемпіонаті Європи з карате у ваговій категорії до 75 кг (м. Ізміт, Туреччина, 07-08.05.2017 р.);

- тренер: Заслужений тренер України Нікулін Антон Володимирович;

- грошова винагорода – 15,0 тис. грн.

 

3.      

КРИВА
Катерина Олександрівна

(06.02.1992 р.н.)

 

- Майстер спорту України з карате, представляє: спортивний клуб «СКІФ» ЛДУФК імені Івана Боберського;

- результат – І місце в чемпіонаті Європи з карате у ваговій категорії до 50 кг (м. Ізміт, Туреччина, 07-08.05.2017 р.);

- тренер: Богдан Ігор Орестович;

- грошова винагорода – 10,0 тис. грн.

 

4.      

МЯСТКОВСЬКА
Анастасія Володимирівна

(02.04.1996 р.н.)

 

- Майстер спорту України з карате, представляє: Збройні сили України та спортивний клуб «Юніон» (Львів);

- результат – І місце в чемпіонаті Європи з карате серед команд жінок (м. Ізміт, Туреччина, 07-08.05.2017 р.);

- тренер: Заслужений тренер України Нікулін Антон Володимирович;

- грошова винагорода – 10,0 тис. грн.

 

5.      

ТКАЧ
Юлія Анатоліївна

(26.09.1989 р.н.)

 

- Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, представляє: ФСТ «Динамо» та Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності;

- результат – ІІІ місце в чемпіонаті Європи з вільної боротьби у ваговій категорії до 63 кг (м. Новий-Сад, Сербія, 05-08.05.2017 р.);

- тренери: Ткач Олексій Леонідович, Копитко Юрій Богданович;

- грошова винагорода – 10,0 тис. грн.

 

6.      

ЛІВАЧ

Оксана Василівна

(14.05.1997 р.н.)

 

- Майстер спорту України міжнародного класу з вільної боротьби, представляє: ФСТ «Спартак»;

- результат – І місце в чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед юніорок у ваговій категорії до 48 кг (м. Дортмунд, Німеччина, 27-30.06.2017 р.);

- тренери: Заслужений тренер України Скобельський Орест Зеновійович, Стаднік Андрій Володимирович;

- грошова винагорода – 7,0 тис. грн.

 

7.      

ГОРУНА

Ярослав Миколайович

(26.07.1990 р.н.)

 

- Майстер спорту України з карате, представляє: Збройні сили України та спортивний клуб «Юніон» (Львів);

- результат – ІІІ місце в чемпіонаті Європи з карате серед команд чоловіків (м. Ізміт, Туреччина, 07-08.05.2017 р.);

- тренер: Заслужений тренер України Нікулін Антон Володимирович;

- грошова винагорода – 5,0 тис. грн.

 

8.      

ДРЕБОТ

Сергій Володимирович

(16.05.1987 р.н.)

 

- Майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо, представляє: ФСТ «Динамо» та Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності;

- результат – ІІІ місце в чемпіонаті Європи з дзюдо серед команд чоловіків (м. Варшава, Польща, 19-24.05.2017 р.);

- тренери: Заслужений тренер України Бавшин Олександр Миколайович, Гаврилова Тетяна Сергіївна;

- грошова винагорода – 5,0 тис. грн.

 

9.      

ПРИЙМА

Софія Сергіївна

(05.06.1998 р.н.)

 

- Майстер спорту України з триатлону, представляє: Збройні сили України та Львівську обласну школу вищої спортивної майстерності;

- результат – ІІІ місце в чемпіонаті Європи з триатлону (акватлон) серед молоді (м. Братислава, Словенія, 27.05.2017 р.);

- тренери: Прийма Сергій Богданович; Сорохан Юрій Романович.

- грошова винагорода – 1,5 тис. грн.