На головну > Анонси > В Добротворі стартують Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни»


В Добротворі стартують Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни»


10 Липень 2017


15-16 липня ц.р. в смт. Добротвір, що у Кам’янсько-Бузькому районі Львівщини, відбудуться Всеукраїнські змагання з веслування на байдарках і каное «Стрімкі човни»(західна зона).

 

Загалом Всеукраїнські змагання «Стрімкі човни» проводяться у чотирьох містах України - Херсон, Полтава, Київ та смт. Добротвір на Львівщині.

 

Очікується, що змагання «Стрімкі човни» в західній зоні зберуть понад 250 веслярів з Луцька, Ковеля, Новодністоровська, Івано-Франківська, Бурштина, Хмельницького, Волочиська, Тернополя, Шацька, Рівного, Дубно, Березного, а також вихованців усіх чотирьох веслувальних спортивних шкіл Львівщини – СДЮШОР «Веслярик», ДЮСШ № 3 м. Львова, СДЮШОР № 1, ДЮСШ «Добротвір».

 

Змагання відбуватимуться на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Добротвір» (смт. Добротвір, вул. Озерна,4). Початок змагань о 9.00 год.

 

Головний суддя змагань – суддя І категорії Юрій Чичкан (м. Львів).

 

За результатами цих зональних стартів визначаться команди-учасники фінальних Всеукраїнських змагань «Стрімкі човни», що відбудуться в період з 27 по 30 липня 2017 року у місті Києві.

 

Уляна Штангрет, управління фізичної культури та спорту ЛОДА