На головну > Анонси > У Львові відбудеться Кубок України зі стрільби з лука серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату


У Львові відбудеться Кубок України зі стрільби з лука серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату


13 Травень 2017


З 14  до 17 травня 2017 року на базі стрілецько-спортивного комплексу Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького (вул. Пекарська, 69) відбудеться Кубок України зі стрільби з лука серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.

 

Організатори змагань: Міністерство молоді і спорту України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівського регіональний центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

 

У змаганнях очікується участь представників з м. Києва, Івано-Франківської, Львівської та Донецької областей.

 

Варто відзначити, що у змаганнях візьме участь і львів’янин Роман Паньченко, який 22-23 квітня ц.р. на всеукраїнському відборі до Ігор Нескорених (Invictus Games) посів перше місце у стрільбі з лука на візку та увійшов до складу збірної команди українських військовиків, котрі готуються до Ігор Нескорених-2017 (Торонто, Канада).

 

Відкриття лучних змагань у Львові відбудеться 15 травня ц.р. о 10:30 год.

 

Ольга Ведернікова, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації